Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Hamachi

Zdravim poradnu...
Muze mi nekdo poradit s Hamachi?Nainstaloval jsem si tento program do 2PC..V jednem je OS Vista Ultimate,v druhym XP HE..Vytvoril jsem si sit,na XP funguje chat i PING,ovsem na Viste jen chat,PING pise,ze "Casovy limit vyprsel"..
Nevi nekdo jak na to?

Neco jsem nasel o nastaveni,ale nepomaha mi to...Zajimavy je,ze na druhem PC s XP to jde..Mam to pres router Asus WL520gc,nevim jak ho presne nastavit.Oba PC se na net pripajej pres net a na Wi-Fi.V XP jsem povolil Firewall na UDP,ale v Viste to moc neumim najit..Sice jsem pridal v polozke FW nazev Hamachi a dal IP,ale stejne to nejde..U XP-cek to jde uplne v pohode...