Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT - poraďte hotel v Amsterodamu

Nabídky CK jsou více než skromné, takže raději si to zařídím sám.
Hotelů je tam milión a prezentují se všechny dobře. Dal bych přednost
osobní zkušenosti, pokud ji někdo máte. Stačí mi bohatě 3-4 hvězdy
a aby to nebylo daleko od centra nočního života. Díky předem.

Už je to dobrý :)). Z Thajska mám malé obavy, neboť nepoznám, zda má
přírodní památka 13 let nebo 20 let ;-). To samé bude k dostání v Holandsku
a navíc se vyhnu té příšerné cestě v economy class. A za ušetřené love
poznám těch přírodních krás více :-p.
Turistickou ubytovnu neberu, pouze kvalitní hotel.

Ale to zase jo, rád si udělám projížďky po kanálech, mrknu se na ty úzké domy,
případně si půjčím auto a zajedu si někam k větrným mlýnům. Po večerech se ovšem
taky nudit nechci. K tomu Slovensku, prý tam holky "jojkají" :-D.
Jednou jsem zapařil s jednou původem z Ťahanoviec ( u Košic ) a ta už žila v ČR
tak dlouho, že jsem z ní žádné joj nevyrazil :-)