Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co je lepší? Ati radeon 9250 nebo 9000 pro?

Mam dotaz, jestli nahodou nekdo nevite jaka je lepsi karta, bud Radeon 9250 256MB zde http://www.agen.cz/produkt/19481/Sapphire-Radeon-9 250-256MB-heatsink-AGP.htm a nebo Radeon 9000 Pro 128MB zde 3180 . vim, ze to jsou starsi karty, ale mam na vyber mezi nima a nevim jakou dat sestre do PC. Vim ze cim vic pameti tim lip, ale asi zalezi i na procesoru karty. Diky za radu

pre bežné použitie je rozdiel medzi grafickými čipmi 9250 a 9000pro zanedbatelný,ani jedna už dnes nieje podporovaná ovládačmi,skôr by som volil ati 9600/9550 alebo x800 agp,ktoré sa dajú dnes tiež kúpiť za srandovné ceny a použitelnosť,možnosti a podpora zo strany nových ovládačov je rozhodne lepšia