Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem

Ahoj, po dlouhé době jsem reinstaloval win, všechny ovladače jsem úspěšně instalovat, až na zvuk, kde mi při instalaci pořád hází error.
Díval jsem se do Správce zařízení a tam jsem u Zvuku našel toto : ATI Function Driver for High Definition Audio ATI AA01 a Audio Device on High Definition Audio Bus a ostatní ohledně zvuku.
trošku se v PC vyznám,ale zas až tak moc ne :) tak jestli by jste mi pomohli, byl bych moc vděčný.
děkuji

mám XP a mám od ní CD, instaloval jsem ty ovladače co tam jsou, píše mi to ,že Driver Install, a když ho chcu přeinstalovat, tak mi to napíše,že to nelze provést.
a když najedu do Zvuky a zařízení pro práci se zvukem atd. tak mám nastavené jako výchozí zařízení : ATI HD Audio rear Output .