Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Menu pomoci iframe nefunguje

Ahoj,
mam problem:
Udelal jsem si web a u menu jsem dal tabulku jako iframe do ni sem dal odkazy a kdyz kliknu na ten odkaz tak chci aby se mi ta stranka otevrela, ale ona se otevre v tom ramu iframe a to ja nechci, jak to teda mam udelat???

Dik moc

Menu vlevo je v tagu <iframe> širokém 100 px a vysokém 1000 px se zakázaným rolováním. Je v něm soubor menu.htm, aktualizace celého menu je tedy snadná a v souboru menu.htm si člověk může "dělat co chce". V souboru menu.htm ale musí být definováno jak se mají odkazy otevírat <base target="_top">, jinak to nefunguje.

Není třeba psát to u každého odkazu, dá se to do hlavičky a platí to pro všechny.
Funkční model menu v iframe jsem kdysi vyrobil a je na
menu_iframe