Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba po přihlášení

Dnes jsem se jen tak zkusil odhlásit a přihlásit.

Když jsem se přihlásil, tak mi za chvíli vyskočila tabulka - Funkce systému obnovena po závažné chybě - Odeslat zprávu o chybách/neodesílat

V rpohlížeči je toto :

Kód chyby 100000c5, parametr1 00000000, parametr2 00000002, parametr3 00000000, parametr4 8054bfcb.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.

Co to je?

Kategorie : 102
Id události 1003

Zdroj chyby - System error

A v tom po spuštění, když vypnu všechno, půjde síťová tiskárna ? (Tj, tisk z pc, ke kterému není tiskárna připojena, ale pouze na ni vidí přes síŤ ? )

Co ovladače, ty se tam dají/nedají vypnout ?? Abych nevypl něco, co by to mohlo rozhodit