Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ovladače na sběrnici

ZsdffdfAhojte a dobrý den,

podfgfdpotřeboval bych poradit s ovladači na řadič sběrnice SM. přeinstaloval jsem totiž windows wista na XP ostatmí ovladače jsem našel poze tento ne.

IIIIIIIInformace o PC jsou: notebook Acer aspire 5310

D9KYdsdDíky moc za rady

asdfgihatghaeůirth§kehg§ahúogjaúoifgjakfhTak PC nebo notebook ?!?

asdfadadsůfhaskdfhaůsdihfůashdfhasdfhalůshdfůjlash dfůljhasdfhalsdstahuj na stránkách ůDJFŮKjf výrobce

PS:Doufám, že se pěkně čte...

...je to dobrý začátek dne.

mám osobně teorii o speciálních lidech - majitelích shitbooků acer - tento dotaz to smutně potvrzuje.
ale neťapkejme kolem aceří kaše, ten speciální lid tam prostě nenainstaloval "chipset driver", a proto toto.
že support stránky aceru stojí celkem za hov.. je věc jiná - neměl vyhazovat cd s drivery co měl dostat.