Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PHP výpis psychostatsu

Zdravím,
vím, že to jsem nepatří ale nechce se mi študovat a učit se celý PHP.Rád bych chtěl vědět jak udělat výpis hráču z psychostatistik v php kódu.Psychostats je zde 27404 a chtěl bych vypsat 5 největších závisláku ;) Čili 5 hráčů seřazených podle online času.Popř. až začně fungovat měření HS tak abych měl ještě jeden script na měření toho.Obdobně jak bych to chtěl to má i rashme.cz
Děkuji za všechny rady

Nebo se jako zdroj vezme stránka, která je již seřazená dle online času (viz parametr sort a order v url) a z těch se vyparsuje pouze 5 prvních řádků tabulky. Je zbytečné načítat všechna data a ty pak následně třídit v PHP scriptu.

Edit: Případně použít přímo tento výpis a z něj vysekat pouze zobrazené řádky tabulky:
http://stats.fakaheda.eu/27404/index.php?sort=onli netime&order=desc&limit=5&q=&start=0

marekdrtic tu již není a měl bych dotaz.Kdyý zadám obsah souboru, která mi poslal na icq do panelu v php fusion a nahradím to slovo fusion právě tím kódem nějak mi to nebere
edit : poupravil jsem vsechny dve carky nahore na jednu carku nahore ale stejnak mi to nebere

openside("TOP závisláci");
  echo "<?php
if(isset($_GET['order']))
{
$order = $_GET['order'];
}
else
{
$order = 'onlinetime';
}

if(isset($_GET['limit']))
{
$limit = $_GET['limit'];
}
else
{
$limit = 5;
}
$file = file_get_contents('http://stats.fakaheda.eu/27404/index.php?sort=$order&order=$&limit=$limit&q=&start=0');

$kills = '4';
$deaths = '6';
$killsperdeath = '8';
$headshotkills = '10';
$headshotkillspct = '12';
$onlinetime = '14';

preg_match_all('/<a class=\'plr\'(.*)\/>(.*)<\/a><\/td>(.*)<td>(.*)<\/td>(.*)<td>(.*)<\/td>(.*)<td>(.*)<\/td>(.*)<td>(.*)<\/td>(.*)<td>(.*)<\/td>(.*)<td>(.*)<\/td>/siU', $file, $matches);

echo '<table>';
for($i = 0; $i < Count($matches[0]); $i++)
{
$str = $matches[$$order][$i];
$str2 = $matches[2][$i];
preg_match_all('/\<(.*)\>/siU', $str2, $ma);
foreach($ma[0] as $m)
{
$str2 = str_replace($m, '', $str2);
}

echo '<tr>';
echo '<td width=200>'.$str2.'</td><td>'.$str.'</td>';
echo '</tr>';
}
echo '</table>';
?>

";
closeside();