Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Direct X10 na X9

Ahoj,mám operační systém Windows XP a instalovaný direct X10.Jak se vrátit na původní direct X9 aniž bych musel Windows přeinstalovat?

Kdo chce kam, pomožme mu tam... Tohle opravdu nepochopím :-/

Jako uživatel provádějící takové hokuspokusy :-? budeš mít jistě nějakou zálohu systému z doby PŘED instalací "DX10". (Norton Ghost, Acronis TrueImage). Tak to prostě vrať zpět.

Nemáš-li, na 95% se reinstalaci Windowsů nevyhneš. Záleží, jak hluboko se tahle kriplverze do tvého systému zažrala a jak moc si hardcore způsoby odinstalace (pokud vůbec existují!) troufneš.

Zazálohuj data, vyhrabej instalační CD s Windowsy a ovladači a můžeš začít...