Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posunutá plocha

Dobrý den.
Občes se mi po zapnutí PC stane že obraz na ploše je uskočený vlevo a vpravo je asi tak 3 cm široký černý pruh.Po restartu se to ovšem spraví.
Při vypínání do PC nijak nezasahuji - že by se to třeba nějak špatně uložilo či co..
Proč to prosím plocha dělá a jak tomu zabránit???
Děkuji.Jan

Křišťálová koule mi říká, že se jedná o LCD monitor připojený přes analogové rozhraní VGA. Pokud je tomu tak, stačí na monitoru stisknout tlačítko AUTO a ono se to srovná. Řešením je připojit monitor přes DVI.

...a než to doklofám, už je to zbytečný