Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se složkou Stahování

Zdravím!Při stahování souboru, např. z emailu se mi automaticky vytvoří nová složka STAHOVÁNÍ(pokud ji odstraním, opět se vytvoří) v dokumentech, do které se soubor stáhne, místo, aby se uložil do složky STAHOVÁNÍ(zástupce) na ploše.

Děkuji za radu!

Pepin - nejsem tak zběhlý v PC jako předřečníci, ale zkusím to "polopaticky".
V Dokumentech, si vytvoř novou složku - pojmenuj jí třeba "nový", nebo "stáhnuto" - to záleží na tobě.
Potom si v prohlížeči nastav, aby se jakékoliv "novinky" /nové programy - soubory z e-mailu/,stahovaly do této složky.
A co si s nimi potom uděláš - kam si je třeba přesuneš, to je zase tvoje věc.