Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodné ramky

Dobrý den.
Potřeboval bych poradit ohledně ramek, ktrá z těchto níže uvedených dvojic RAM je lepší, zkoušel sem je tam dát všechny ale nák to nedělalo dobrotu, tak bych potřeboval trobet poradit. děkuji předem za odpovědi.
Mám :

2x 1GB KIT DDR2 800 DIMMs - Transcend
2x 1GB 2Rx8 PC2 - 5300U - 555 - 12 - Hynix

A copak mas za desku? Compatibility list na svych strankach vyrobce nevede?

Transcend jsou obycejne pameti, ani spatne ani spickove. To druhe je nejaka podivnost (ktera ma chipy od Hynixu). Strc tam Corsairy nebo Kingstony a budes vysmaty...

Kyž jsme je tam měl všechny tak PC se mi zdál pomalý a v jedne hře mi padali fps když tam dám jednu tu dvojici tak ty dps dou vpoho.. A do toho manuálu na základku se mrknu ale nvm jestli stoho tomu nák porozumím, sem lajk v tomhle oboru malinko :) Ale jak říkáš asi v nejblišší době půjdu do nových a náké té značky jak si psal ..aspoň 2x2GB....