Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cyklicka redundantni kontrola

Zdravím, jak již z názvu vidíte mám problém s tímto chybovým hlášením. Sice jsou tu tisíce dotazů na toto téma, ale z žádnýho mi neni jasný co mm dělat. První chyby to píše když kopíruju filmy z dvd. Teda ne z originálky DVDfilm, prostě si v neru vypálim na DVD pár filmů z PC v AVI jako zálohy a potom to nejde zkopírovat do PC kvůli této chybě. A nedělá mi to jenom na notebooku, zkopírovat (a chybu to hodí vždy ve stejných procentech kopírování) to nejde na žádném ze tří různých PC. Říkal jsem si že je to třeba vypalovačkou, ale to také ne. Vyhrabal jsem doma staré GTA VIce city že si ho ze srandy nainstaluju. Při instalaci to tuto chybu hodilo znovu. NEvíte co s tím? Čím to je? PRokletý notebook, nebo prokleté mechaniky doma?

nekvalitně vypálené - maximální rychlostí na šmejdská média. škoda práce a času.

edit: verbatim? tam by neměl být problém (i když i známá média se falšují).
záleží na výkonu pálicího pc a co jsi s ním kromě vypalování dělal. a ta přehnaná rychlost vypalování bývá první příčinou.

Používal jsem dlouhou dobu, jenom Verbatimky.
A taky se mi 2x stalo, že z várky 25 ks, jich po prvé bylo vadných 12, po druhé, z 25 ks, vadných dokonce 15, a nebyly to "Indiánky", ale Taiwan.
Na štěstí chodím do jednoho a toho samýho makacínu, znají mě tam jak falešnou pětku, tak že s reklamací nebyl problém.
Holt to jsou jenom výrobky.
Jo a jenom namátkou - vychvalované DVDBeng, kupované pro dva kamarády, po 50 - v prvním případě bez problémů, v druhém 8 vadných.