Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké je maximum paměti pro ntb ASUS F3JR?

Ahoj chtěl bych se zeptat, mám notebook ASUS F3JR a mám v něm 1024MB RAM DDR2-533/667 DRAM support
a mám tu napsané 2x SODIMM socket for expansion up to 2048MB

To tam pujde dodat jen 1024MB, nebo i víc ? Původně jsem si chtěl koupit 2048MB abych měl 3072MB ale teď jsem zmatený x) tak prosím o radu.
Děkuji

Změna předmětu, původně: Poraďte mi prosím někdo x) ;)
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Blbne mi displej, běhají přez něj pruhy.Nefunguje DVD vypalovačka a nedávno problém s Windowsi nešel zapnou notebook prej že mám nelegální OS ať si za 200 euro obědnám legální ....tak když už tam bude ten notebook tak že bych ho vylepšil x)