Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký software?

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jestli je nějaký program freevare na sledování icq nebo skype,který uloží textové zprávy,i když vymažu historii a já si je v tom programu později přečtu?

Zdravím vracím se ještě jednou na tohle téma...Nainstaloval jsem si Hlídacího psa.Je to asi 4 dny,co se do něho nemůžu dostat.Dám ctrl+shift+H a nic se neobjeví.Zkoušel jsem přeinstalaci,ale také nejde a napíše mi to,že Hlídací pes je již nainstalován.Nevíte v čem je problém?Zkoušel jsem i bod obnovení a také nic...