Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI USB

Zdravím, prosím Vás zase o radu. Všem předem moc děkuji. Potřebuji koupit do stolního PC wifi, aby manželka mohla brouzdat na internetu v obýváku (ona má notebook). Internet je zapnut do mého dtolního PC a potřebuji to tudíž rozvětvit. Myslíte si, že stačí takový to USB wifi??? Jenom se to strčí do mého PC, nšco jako: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 870UG0UBH05
Jde mě o to, zda to jede v pohodě a zda to nějak nebude zatěžovat moje stolní PC, když budeme připojeni oba dva. Tedy vím, že rychlost se rozpojí, ale spíš mě jde o to, zda to nějak neovlivní stabilitu stolního PC. Moc všem děkuji. S pozdravem David

No, děkuji, ale spíš jsem myslel jenom ty malé USB, jde mě spíš o cenu a je to jenom tak na 6 měsíců, max... potom se budeme stěhovat a bude vše jinak. Router fakt nechci. prosím, poraď, stačilo by mě jenom to USB?

Ked to prepojis na PC tak a) internet na NB pojde len ked bude zapnuty aj PC, a b) to softwarove "prepojenie" sa sice da vo Win zapnut ale je to katastroficka obskurnost. MS tvrdi ze by to malo fungovat, ci to fungovat bude, to uvidis.
Router stoji mozno tolko co nejaky USB smejd, a s routerom mozes oba PC pripajat kedy chces, nezavisle na sebe.

P.S. a ked chces USB smejd tak potrebujes taky ktory je schopny fungovat v rezime "ad-hoc", alebo ako AP (myslim ze nevedia to vsetky)

Jo, už jsem to tady pořešil, musí se opravdu koupit jinej router, manželka tam bývá jinak než já a opravdu mě nenapadlo, že musí jet oba dva počítače, aby jel internet, to wifi usb je fakt nanic. Musím tedy zakoupit nějaký router. Moc děkuji za radu