Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompresovane PDB?

Mam par ebooks ve formatu PDB, ale podle vseho jsou nejak kompresovany nebo co, protoze (na rozdil od jinejch) se mi v Haali readeru nezobrazej spravne - jen jako kousicky textu prolozeny binarnima datama. Moje otazka zni - cim to prevest na format, kterej Haali reader zvladne? Nebo jinak - kterej reader pro WinCE 3.x (SH3) by to umel zobrazit? Dik!

Tohle jsem delal, kdyz jsem mel jeste Palma s 2MB pameti
Jde o tzv. ZText - text kompresovany pomoci ZLib. melo by to jit kompresovat i dekompresovat pomoci utility MakeZTxt.exe
Ale ta ti z toho udela notmalni TXT, takze pak potrebujes to dostat do PDB. A k tomu vyuzijes treba PSPad - ulozit jako a priponu zmenis na PDB :-)

Ty máš nějaké starší zařízení s Windows CE, nebo jsi měl na mysli operační systém Pocket PC resp. nejnovější Windows Mobile?
Jak jsem psal shora, mně Haali Reader soubory *.pdb normálně čte. Mám HP Ipaq 2210 s PocketPC 2003. Jestli chceš, tak Ti mailem pošlu nějaký svůj *.pdb soubor, abychom je porovnali.

PDB format neni jen pro palmy, pouziva se i na Windows like PDA. Jen diky palmum je hodne rozsireny. Je to v podstate prosty text, ulozeny asi po 4kB v databazove tabulce a navic kompresovany.
Na palmy existuje spousta prohlizecu, od zminovaneho PalmReaderu, pres TextDrive, Weasel (ktery umel cist i ten text o kterem psal Kubik) atd. A to nemluvim o obludach typu Adobe, iSilo apod.