Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Všechny přípony souborů ve kterých můžou být data

Potřeboval bych pomoct se sestavením seznamu přípon souborů ve kterých můžou být a bývají uložena data.

Při přeinstalování počítačů většinou ukládám adresáře program files a windows do adresáře záloha, víceméně kdyby si do těchto adresářů někdo něco schoval nebo nějakej blbej program /např. na fotky/ do něj ukládal stažené fotky. Jenomže to začíná být neúnosné, teď přišel počítač kde je už pět záloh takového bordelu, lidi si to sami po čase nesmažou / i když to každému říkám/ a protože má blbej hadr budu to svinstvo klonovat zase znovu na novej.
Pomožte mi to doplnit. Díky za help:-)

*.doc; *.docs; *.xls; *.xlsx; *.pst; *.ppt; *.pptx; /ms office
*.dot;*.dotm;*.dotx; /ms office šablony
*.odt;*.ods;*.odp;*.odg;*.odc;*.odf;*.odb;*.odi;*. odm /open office podle wikipedie
*.ott;*.ots;*.otp;*.otg;*.otc;*.otf;*.oti;*.oth /open office šablony podle wikipedie

*.jpg; *.jpeg; *.jpe; *.gif; *.bmp /obrazky
*.p12 /certifikat
*.avi; *.divx; *.mov; *.mpg; *.rm /videosoubory
*.mp3; *.midi; /hudba

Tak zatím děkuji všem. Jinak adresář Windows mažu přes šablonu v totalcomandrovi
*.query; *.scr; *.exe; *.dll; *.cat; *.bin; *.sys; *.ani; *.log; *.temp; *.tmp; *.nls; *.nlp; *.msi; *.inf; *.chm; *.hlp; *.pnf; spuninst.txt; update.ver; *.vbs; *.vbx; eula.txt; driver.cab; *.cab;
a zbytek hodím do archívu
Zkombinuju tom s tím co má zůstat v program files a uvidíme jak to půjde:-)

edit: tak sem to rozdělil do 4 skupin páč do jedný se to nevlezlo.

*.doc;*.docs;*.xls;*.xlsx;*.pst;*.ppt;*.pptx;*.dot ;*.dotm;*.dotx;*.odt;*.ods;*.odp;*.odg;*.odc;*.odf ;*.odb;*.odi;*.ott;*.ots;*.otp;*.otg;*.otc;*.otf;* .oti;*.oth;*.wri;*.wps;*.wpd;*.sam;*.wks;*.123;*.p df;*.txt;

*.jpg;*.jpeg;*.jpe;*.gif;*.bmp;*.png;*.tif;*.tiff; *.raw;*.ps;*.eps;*.ai;*.cdr;*.raf;*.crw;*.cr2;*.ti f;*.kdc;*.dcr;*.mrw;*.nef;*.orf;*.dng;*.ptx;*.pef; *.arw;*.srf;*.sr2;*.x3f;*.erf;*.mef;*.mos;*.raw;

*.p12;*.pfx;*.cer;*.pem;*.pkcs;*.ini;*.cfg;

*.avi;*.divx;*.mov;*.mpg;*.rm;*.rmvb;*.rm;*.ram;*. mkv;*.mpeg;*.flv;*.mp4;*.wmv;*.mp3;*.midi;*.mod;*. mid;*.med;*.sid;