Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI GX 700

Dobry den mam takovy mensi problem:-) mam tento notebook a zniceho nic se vypl minitor jak sem pripojoval televizi.Vsechno ostatni fici HDD nabiha ale monitor cerny.Myslim si ze by mozna jne stacilo restartovat bios ale problem je v tom ze se k nemu nemuzu dostat nebo spise nevim jak bych se k nemu dostal.K hdd se dostanu graficke karte a ramkam taky ale k biosu ne.Nevi nekdo jak se k nemu dostanu???Specha to potrebuji na nem pracovat:-) dekuji vsem

Nestacilo. Skus prepnut obraz na interny monitor klavesami (zvycajne Fn+cosi), vid navod k notebooku. Skontroluj spinac ktory snima uzavretie veka, trochu sa s nim pohraj (pokyv). Ak nepomoze tak to treba reklamovat, viac s tym neurobis (ked nevidis obraz ani BIOSu pri starte tak je vadny display alebo invertor). MSI "kvalita".