Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soutěž s firmou Axacomp - dotaz

Ahoj,
jen se chci ujistit, že neřádí nějaký šotek - opravdu je v soutěži s Axacompem odměnou tento chladič?
http://www.esaitech.com/ccp50572-intel-d60188-001- socket-775-copper-core-heat-sink-d60188-001-100590 7.htm

Z perverznosti jménem tinyurl toho moc vyčíst nejde, nicméně to směruje na výše uvedený odkaz.

Mně ten chladič připadá jako něco, co zbude každému bastlíři z BOX balení Intel CPU a zoufale hledá, jak se toho zbavit. 5300ot a 36 dBA hovoří za vše. Nebo má něco mimořádného, co mi uniká?

Díky.

Pockaj na fuenteho nech sa vyjadri ci to je naozaj ten alebo ci zblbol ten link.
Je tam cena $35 to nevyzera na box, moze mat lepsiu ucinnost apod, max otacky a dBA su predsa len pri vysokej teplote, a nie pri normalnej prevadzke, ak je to tepelne regulovane.

Ked niekto zrovna potrebuje chladic a nema, tak sa mu chladic zide.

Ked nechces sutazit tak nesutaz, moze to urobit radost niekomu inemu. Ona nemusela byt ani sutaz ziadna, tak nechapem rozruch. Ale otazka o tom linku je namieste (ci to suhlasi), pockajte na vyjadrenie Fuente-ho, ze ci je link spravny alebo nie.

ked sa ti nepaci na chvilu jeden reklamny banner tak chod na zive, tam mas bannerov 300 a permanentne :-)