Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hp 6730s

Zdravím, ráda bych se zeptala, zda někdo neví, co a jak. Dcera si zapla dnes notebook, naskočila ikonka windows, že pracuje. Notebook zavřela, aby si ho přenesla. Jak ho otevřela, obrazovka je černá, nepracuje, přitom notebook svítí, jako že pracuje. Nevíte, co s tím. Teď ho nechávám vybít a dušuju se, že až se vybije, dám ho na nabíječku a třeba se umoudří. Co myslíte? Díky

postupne skusat:
1. zmackni nejaku klavesu
2. zmackni kratko zapinacie tlacitko a cakaj pol minuty, ci sa neprebudi zo sleep alebo ci sa neshutdownuje Windows.
3. zavri veko znova a po chvili otvor
4. skus najst spinac ktory detekuje zavretie veka notebooku, moze byt zadrhnuty v stlacenej polohe.

Cakat na vybitie je nezmysel (okrem nicenia baterky tym nic neziskas). Ked to chces nasilne vypnut tak podrz zapinacie tlacitko 6 sekund, ale to by som robil len ked nic ine nepomaha.

Ak PC nereaguje na ziadnu klavesu, skusil by som natvrdo vypnut - dlhsie podrzat tlacitko vypinania. Potom opat zapnut, ci nabehne.

Zalezi, aku akciu ma vasa dcera pri zapklopeni veka notebooku - mozno je PC len uspaty (potom staci stisknut gombik zapinania). Podla toho svietenia tipujem na to uspanie.