Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BT GPS Evermore BT-R800

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo nemohl poradit nějakou recenzi na tuto gps?
Bluetooth GPS Evermore BT-R800

Všude mají jen popis zboží, ale potřeboval bych nějaké osobní zkušenosti.

A ještě jeden dotaz, pojem "statická navigace" se týká pouze chipů SIRFStarIII? Díky

tahle GPS je postavena na šestnáctikanálovém čipsetu Atmel ANTARIS 4, tady máš specs sheet: http://www.atmel.com/dyn/products/product_card.asp ?part_id=3932

"statická navigace" je funkce firwmare GPS modulu a nemusí tedy být výsadou SirfStarIII.

Zkušenosti se ti budou hledat velmi těžko, samostatné GPS moduly jsou už víceméně historie, navíc tohle je velmi neobvyklý a neznačkový modul, ale vždy můžeš zkusit google. :-)

psal jsem ze vsude maji jen specifikace, tzn. samozrejme jsem datasheet cetl.. :-) ale dik
btw, samostatné gps moduly jsou historie? nemyslim ze uplne souhlasim. napr. Nokia vyvíjí a prodává např. modul LD-4W, a naslo by se spousty dalsich vyrobcu, je to velmi vhodne reseni pro vsechny mobily ktere nemaji gps (a tech je vetsina, kdyz pomines MDAcka a par vyjimek)

Nevím - já když už chci navigovat, tak si koupím mobil s GPS :-) Hlídat a obstarávat další krabičku mi nepřijde rozumné (to jsem musel dělat, když jsem ještě měl N9500 :-) a nepřipadlo mi to jako moc dobré řešení)