Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje internet kromě google.com

Zdravim,
mam velmi kuriozni problem řekl bych. Přes wifi se připojuji na síť, všechno proběhne v pořádku. Otevřu internet, ale nezobrazí se mi žádná stránka, kromě google.com (funguje hledání, fungují jazykové nástroje atd atd..) a deník.cz. To jsou jediné 2 weby, které jsem objevil že běží. U jiných stránek mi FF napíše: "byl nalezen webový server - čekám".... a nic. Zvláštní je, že i ty stránky, které se mi nenačtou si normálně přes cmd.exe pingnu. Zkoušel jsem různé prohlížeče, ale je to pořád stejné. Perlička na závěr: pod win xp to nedělá. Z toho usuzuji, že mi to vista někde blokuje. Zavirovaný systém nemám, protože to nejde ani na úplně čisté instalaci...

Ked mas tu uplne cistu instalaciu, tak nainstaluj vsetky ovladace, hlavne pre sietovku, a skus u sietovky vypnut IPv6.
Ked ti to v XP funguje (NA TOM PC?) tak pouzivaj XP, nechapem naco ti je vista ktora nefunguje.
inac skus u pingu parameter na velkost dat a skus velkost 32768 (-l 32768), to l je male L. Ked to zacne blbnut pri 32768 tak je asi problem v sietovke/routri/sietovom kabli apod.