Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Extrahování .rar souborů

Dobrý den,

Mám zararovanou jednu složku a je to na 5 částí... Bohužel jsem ztratil čast číslo 4 :-( Takže nejde extrahovat ted ani jedna část.. nemáte někdo nějaký tip jak to extrahovat, když mi schází ta jedna část ? Je mi jasné, že tam nebude všechno, ale ja potřebuji jen jednu určitou vec z toho souboru :-) A nebo to proste nejde, protože bez toho jednoho souboru je X tech souboru co je v tom poškozeno, když to nějak obejdu ?

Snad mi rozumíte :-) Proste pořebuji extrahovat jeden balík který je na časti a jedna čast mi schází...

Pouzivam WinRAR a kde najdu ten prikaz :Ponechat poskozene soubory " ? Nejak to nemuzu najit... Dyztak zkusim ten 7Zip

Ve WinRARu nemuzu extrahovat jn jeden soubor co chci pac se nejde podivat do vnitr :-( Resp. jde, ale tam vidim slozku a v te slozce slozene Cely ten archiv.. a kdyz kliknu na nej tak jde jen extrahovani...

Ten archiv co se chce extrahovat ma koncovku taky .rar

Jde o to má byt 5x100Mb soubor.. mám jen ctyri.. Kdyz dam dvojklik na ten prvni tak me to hodi do WinRAR(ci 7zip) a tam vidim slozku a v te slozce dalsi .rar soubor(který má tech 500Mb) a dal se nedostanu... A proc to neextrahuji, kdyz to po me chce ? problem je tom že mi schazi ta jedna cast a hazi to chybu a nic se mi nevyextrahuje :-) At to zkousim rovnou nebo az po tom rozklikani ta ten jeden celkovej soubor...

Dekuji za pomoc, ja jsem lama :-D Omlouvam se..Ja to hledal blbe... Jsou moznosti jakoze na ten soubor kliknout 2x a to se otevre jako hlavne ten WinRAR, tam jsem to hledal :-( Nevedel jsem ze myslite: Extrahovat soubory.. A tam to je :)

Ale pomohlo to a mám z toho přesne ten soubor co jsem chtel.. Dekuji za pomoc a trpelivost :-)