Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padání počítače

Mám notebook připojený přes WiFi k domácí síti. Notebook začal poslední dobou "padat". K restartování dochází již po 15min. Chtěl jsem vyloučit možnost problému v OS, zdroji, či jiném HW. Prozatím se ale ukazuje, že k restartu dojde v případě, že jsem připojený k internetu přes WiFi. Pokud tuto komunikaci zakážu, jde to prozatím bez problémů. Chtěl jsem to otestovat dlouhodoběji tím, že se připojím k síti přes kabel. Nevím ale jak to udělat správně, abych vyblokoval vnitřní WiFinu. Zkoušel jsem vytvořit nové síťové připojení, ale nedaří se. Můžu také použít externí USB WiFi přijímač. Jak ho ale zprovoznit? (Jak odpojit vnitřní WiFi přjímač na desce notebooku)?

všechny notebuky dovolují vypínat wifi - klávesovou zkratkou nebo mechanickým přepínačem.

nepoužívej firemní nastavovací utilitu pro wifi, stojí všechny za prd, ale ms součást systému (musí běžet služba wireless zero configuration: wzcsvc)

pro jistotu zkontroluj co ti běží za svinstva v paměti - jestli většinu komunikace neobstarává nějaký vir/spyware/skype