Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ruší se wifi

Čau, poradíte mi někdo proč padá každých cca 5 minut wifi přes router HUAWEI EchoLife HG520i? Notebook je od routeru přes strop asi tak 3-4 metry,a vždycky spadne a hnedka se zase připojí. A ikdyž sem já ve svém pokoji s ntb který je od routeru tak 5-6 metrů tak to dělá to samé. Je možné že se tyto dva ntb ruší? To mi přijde zvláštní,ptž když sem z routeru připojen přes kabel,a ten druhý ntb přes wifi,tak to stále padá. Ale přesto ještě před pár dny sem byl v tom pokoji co je 5-6 metrů a nespadlo to ani jednou. Vysvětlíte mi prosimvás čím to může být?

Kamarádovi padala WIFI-vůbec nešla 2,4Ghz ,signál super....po velmi dlouhém hledání .všechno jsem vyměnil co šlo a nic...pak se podívám a majitel si koupil takové to /scart vysílačku na druhou televizi do 1 patra domku/ samozdřejmě 2,4 G už jsem byl naštvaný tak jsem vytrhl napáječ na tento bezdrát SCART a WIFI internet šel jako po másle............takže pozor na stejný kmitočet u zařízení třeba i souseda..pak nevíte co máte dělat když to nejde../různé venkovní bezdrát kamery a pod. ptákoviny../....

to mě taky napadlo,ale to by byla náhoda že by si něco koupily,když před pár dny to šlo normálně,ptž si myslim že se ty ntb rušej,ptž dřív sem připojoval jenom jeden ntb tak to šlo nespadlo to,a od tý doby co máme tři ntb tak to tomu ntb co je nejblíž nepadá,a těm dvoum co sou dál padá...