Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PayPal a vrátenie peňazí na kreditnú kartu

Zdravim vas vsetkych.
Mam otazku na znalych PayPalu, alebo systemu ako takeho - kupoval som tovar cez ebay, ale kedze nebol dodany predavajuci mi vratil peniaze (refund). Po tento bod vsetko OK. Lenze - tovar bol plateny cez kreditnu kartu VISA (embosovana), cize na kartu ku ktorej mam schvaleny uverovy ramec - nie je spojena s beznym uctom. Je mozne na takuto kartu aj peniaze prijat nielen z nej platit a cerpat uver? PayPal hlasi, ze boli na nu odoslane. Refund prebehol vcera, internet banking zatial neohlasil prichod penazi...Keby slo o platobnu kartu (debetnu), tak mi je vsetko jasne a nemam v tom taky "hokej".
Vdaka za odpoved

Ahoj, prosim potrebovala by som radu.
Nakupujem cez Ebay ale nemam spravený paypall ucet, cize pri kazdom nakupe zadavam cislo,datum platnosti a csc debetnej karty.
Stalo sami ze mi neprisla zasielka a predajca ma refundoval. Pridu mi tie peniaze na ucet aj ked nemam paypall account???