Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sekání PC při spuštění dokumentů

Ahojte.
Na počítači můžu hrát hry, sledovat internet, psát e-maily, koukat na filmy, poslouchat hudbu....Ale když spustím složku DOKUMENTY a nebo PROGRAM FILES tak se počítač sekne. Musím stisknout CTRL + ALT + DELETE kde je napsáno že neodpovídá, tak to musím ukončit tam. Viry a podobná havěť je OK, nové ovladače nepomohly, vypnout všechno po spuštění nepomohlo, tak nevím. Prosím poraďte.
win xp home

Díky

tak co jsem zkusil. vypnout náhledy se mi nepodařilo, protože to hned přestane reagovat. v otázce jsem se vyjádřil blbě, jak říkáš, nesekne se počítač protože myš se hejbe. Ale jak jsem chtěl vypnout ty náhledy tak se kouslo tak že jsem musel natvrdo restartovat:-(. Ve FreeCommander to funguje