Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chybné zobrazení příspěvku

Objevil se problém v zobrazení, zřejmě od té doby, co se tady dělaly úpravy CSS pro Marvina... :-/

Dole u příspěvků bývá "useknutý" poslední řádek:
[chyba10rv.gif]
Když na příspěvek kliknu pravým tlačítkem (ve FF), objeví se focus, což myslím dříve nebylo.
Focus se objevuje i přímo u dotazu, po kliku pravým tlačítkem.
[chyba24tp.gif]
V ostatních prohlížečích se to zobrazuje také špatně, jen bez fokusu.
Testoval jsem ve FF 1.5.0.1, IE 6 SP2, Opera 8.51

neviem co myslis, ze je useknuty posledny riadok, lebo podla prveho obrazka to nie je jasne? ale focus som si vsimol aj ja a trochu mi to tiez vadi. myslim, ze prestaneme robit hacky css na korektne zobrazenie pri urcitom nastaveni prehliadaca, lebo potom zanasame chyby aj do dalsich prehliadacov a stava sa to neunosne. :-/

Na prvním (i druhém) obrázku je useknuté logo [moderated.gif].
A v některých příspěvcích jsou useknutá písmenka, která zasahují pod linku (např. p, j) - je to tam kde končí fokus.

Bohužel, tím že se odstranily nějaké chyby zobrazení na základě upozornění jednoho uživatele, objevily se nové chyby u ostatních... :-( Dříve se mi vše zobrazovalo v pořádku...

Jestli te to utesi tak mi to dela taky. Ale podobny nesmysly mi to delalo uz pred tim, ted uz to dela jenom nekde. Ty posuvniky se mi zobrazujou jenom kdyz je v prizpevku nejakej odkaz a je na nem focus, jinak ne. A jeste musim doplnit ze se u me nejedna o nejak specialne nastavenou aplikaci, mam co se zobrazovani webu tyce standardni nastaveni.