Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení (Grafická karta)

Dobrý den míval jsem grafickou kartu od GEFORCE a mám širokouhlý monitor s rozlišením 1440 x 900 a na teto grafice jsem si ve hrách nadstavoval no spíše ve hře cs 1.6 720x576, aby to nebylo uší/širší apod. ale grafika se spálila koupil jsem si od ATi x1650 sapphire pro. a ve hře se už nedá takové rozlišení nadstavit. viz screen : http://img237.imageshack.us/img237/7079/76977586.p ng a to rozlišení 750x576 se nedá nadstavit tedy na všechy ostatní kromě 1280x1024 jsou užší a hodně divné. prosím radu jak to na grafice nebo někde tak v ovladačích nadstavit. ptže jsem nikdy neměl ati a nechci to zase ******. děkuji moc

lol, tak ty si mi amater....este netypickejsie rozlisenie by si nechcel? ved ten tvoj vymysel sa nikde nepouziva.
nainstaluj si poriadne ovladace na graf. kartu + pripadne aj na monitor (ale niekedy staci aj klasicky plug and play ovladac windowsu) a budes si to moct nastavit.