Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motto...

Prší, prší, jen se leje, kam blbečci pojedeme,
pojedeme do práce, tam nás čeká legrace.
Legrace se nekonala, práce se nám klonovala,
budem makat celý den, až se z toho poserem!

loading...

A jedno do motto do života (inspirovaného burzou a UAT testy):

Chceš-li dosáhnout cílů: No zingers. No emotion. No humor. No Fear.

Já jsem kdysi, kdesi "objevil" toto - vytisknul, a denně na to čumím.
lidové moudro:
Umění žít, spočívá v tom, správně se rozhodnout, na co se vysrat.

A šest let mě visel nad postelí - nehodlám prásknout, kde, výrok pana Wericha

Když už člověk, jednou je, tak má koukat, aby byl.
A, když už kouká, a je, tak má být, to co je, a nemá být, to co není, jak tomu v mnoha případech je.