Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TABLET WACOM BAMBOO-A6 wide + pero, 2540dpi, USB - kde bych našel český manuál?

Dobrý den, prosím všechny o pomoc-koupil jsem tablet-Wacom Bamboo - tablet A6 wide + pero, 2540dpi, USB, ale na instalačce je pouze návod v angličtině. Jinak vše funguje OK. Namáte někdo nebo nevíte, kde bych našel manuál k tomuto tabletu. Učím se grafiku a je tam dosta funkcí-škoda je nevyužívat. Děkuji všem za pomoc. Ahoj Jirka.
Změna předmětu, původně: prosba na všechny - TABLET WACOM BAMBOO-A6 wide + pero, 2540dpi, USB
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Dovolím si tvrdit, že žádný takový návod neexistuje a kromě grafiky se ještě budete muset věnovat studiu angličtiny. Obecně u takto okrajového sortimentu je s českými návody problém - obvykle se přeloží jen instalační manuál, nazve se "Návod k použití" a přibalí se ke zboží. Skutečný návod (Users guide) pak zůstane na originálním instalačním mediu v originálním jazyce.
BTW: Wacom má CZ stránky: www.wacom.cz