Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Quake Live - škube se

Znáte? Zapl jsem to a spustila se hrozná slideshow, škupačka jako hrom. Můj kámoš má 100x pomalejší kompl a jede mu to v pohodě... Dokonce jsem snížil hodně rozlišení a pořád se to cuká. Vypl jsem utorrent a pořád se to cuká... Něco v mým počítači musí být hodně špatně...
Mám AMD Athlon 64, 1 GB Ram, 3mb/s rychlost internetu, win xp.

Neví někdo, jaká by mohla být příčina?

Změna předmětu, původně: Quake Live (host)

Dolezity bude urcite ping na server na ktorom to hrajes, a nie rychlost pripojenia. Kolko ms ti vypise prikaz ping? (parameter prikazu ping je nejaky server, ten na ktory sa to konektuje pri hrani)

P.S. inac treba skusit aj preinstalovat ovladace, directx, apod, prip. aj nejaky najnovsi flashplayer alebo co ja viem co ta hra potrebuje.
P.S.2. a zaujimave je mozno aj jaku mas grafiku, a CPU (presnejsie)