Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno komentare clanku se nezobrazuji

Ahoj.K clanku "Ovladač základní desky" se zobrazuje 6 komentaru,ale kdyz se je pokusim otevrit tak tam odpoved neni ani jedna.
file2.jpg
Nejde to z maxthonu ani z opery.
A jeste dotaz k clankum.
Proc neni ke komentarum lepsi pristup,napr pres tlacitko typu "zobrazit vsechny".
Protoze kdyz se chci podivat na komentare,tak ani jedna z voleb