Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Total Commander - TCBurner - neaktívny plugin?

Nainštaloval som TCBurner a keď klepnem na ikonu Sieť v TC, tak tam nevidím nič, len akési

<obnoviť> <lnk>

Vie mi niekto poradiť ako sa po novom spúšťajú FS pluginy v TC, resp. čo som spravil zle a ako správne nainštalovať tento plugin?

Iné FS pluginy som neskúšal, lebo iné nepoužívam, verzia TC 7.50 PB2, Windows Vista SP1.

Vidíš a mňa tu hrešia, že to je beta verzia a mám to nechať tak. Hanba im. Nevieš mi povedať, kde nastala chyba? Alebo mi aspoň napíš, čo všetko vidíš v ponuke Sieť, lebo mne sa tam vidí toho dosť málo na to, čo by tam malo byť (nevidím tam okrem tých dvoch zvláštnych odkazov v jednom riadku nič).