Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problém s bootováním notebooku

Zdravím,
mám takový problém, když zmáčknu napájecí tlačítko a zapnu notebook tak se mi rozsvítí kontrolka, rozjede se větrák, mechanika taky problikne a to je všechno co to udělá pak se ještě restartuje, ale po restartu je to to samé, nevíte někdo co s tím. Jo a jestli to nějak pomůže tak mám Visty

to je škoda, čekal bych že odpojení baterky zabere.
vytáhni hdd, pokud máš více paměťových modulů nech jen jeden - a zapni to. jde o to jestli se dá dostat do biosu, nebo jestli to taky hnedka spadne. případně zda ten krám bez potíží nabootuje z cd (nějaké live či ultimate boot cd) a vydrží chvíli hraní.
jestli to má už nějaký rok, tak snad vyfoukat prach.

Naprosto stejný problém,bylo to na HP,zapomněl jsem dodat,měl jsem vyndaný i pevný disk,očistil kontakty a běhá to dodnes.Šlo v notebboku o spoustu neobnovitelných fotografií,prostě nezálohuje.Notebok fungoval takto při poruše:po stisknutí tlačítka počal nabíhat a rozběhl se větráček a to bylo vše,pak se to vrátilo do mrtvého stavu.Zkuste očistit kontakta na ramkách,zdá se,že to může být podobná závada.