Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekani videa

Cau. Mam problem. Kdyz se divam na nejaky film(je jedno jestli fullscreen nebo jen zmenseny) a vyskoci mi jakekoliv okno - jako treba: nekdo na ICQ je online nebo ze se aktualizoval NOD, tak se zacne vse kousat dokud film nezastavim. Proste takove castecne zpomaleni PC. Neni mozne aby to bylo mymi komponenty. Nemam nejaky PC z roku 95 :-) . Jako prehravac pouzivan The KMPlayer. Ve Windows media to nedela. Dik za navrhy.

Bud muzes zkusit procistit pocitac nebo zkus VCL media player taky dobrej, ale spise bych rek ze to bude zasekanim pc ruznych programu.
Napr muj otec ma zasekanej pocitac asi 30 antivirama protoze je vsechny chtel vyzkouset a jelikoz mu pride zbytecny je mazat tak je tam ma, ma zasekanej komp jak svin a ani jeden av mu nejede pac se navzajem rusej.