Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem format s Vistama

Zdravim mam problem, chtel jsem udelat format disku, v biosu jsem si nastavil bootovani z CD/DVD mechaniky, strcil jsem origialni DVD do mechaniky dal jsem restart pc...zacla se nahravat data dosel jsem do te faze kde bych si mel zvolit jestli chci format,instalovat nebo rozdelit disk ale tam jsem zustal stat objevila se mi jenom obrazovka ale zadna tabulka nic...pridavam screeny

http://www.undzwei.eu/?option=gallery&id_player=21 40&id_gallery=37997&id_foto=206020#foto

http://www.undzwei.eu/?option=gallery&id_gallery=3 7997&id_player=2140&id_foto=206021#foto

u druheho screenu mi to zustane jako by sekle s mysi hybat muzu ale nic se dal neobjevi --> musim restartovat pc...

Dekuji za kazdou radu...zatim mi nikdo nedokazal pomoct:( mam vzdycky jedinecne problemy

Takové jedinečné problémy tady řešíme na počkání. :-)
Co máš v kompu za HDD? Stáhni si diagnostické utility
ze stránky výrobce tvého HDD. Jestli nevládneš anglicky,
tak ti někdo napíše link, jdu spát.
Jak se psalo výše, otestuj si RAM atd..., sichr je sichr,
stáhni si obraz testovacího CD, vypal ho z obrazu,
nabootuj komp z toho CD, otestuj a oznam výsledek:

Ultimate-Boot-Cd.html

BTW, dost by pomohly všechny informace o tvém železe
+ jestli to je nový komp nebo starší zajetý.
MM úplně nahoře se zmiňoval o BIOSu, ten je OK?