Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existují DVD-ROM vizitky ?

Kdysi jsem si zakoupil několik CD-ROM médií ve fomě vizitky, v podstatě se jednalo o plastový výlisek cca 6 x 9 cm s CD-ROM o průměru 6 cm a o kapacitě tuším 50 MB.
Nevíte náhodou někdo, zda se toto vyrábí resp. prodává ve formě DVD, tj. s vyšší kapacitou ?

Já jsem pálil vždycky na LS-DVD Verbatim, která však zničehonic přestala být k sehnání. Všude nabízeli jen nějaká DVD zn. Imation, která při vypalování toho LS umožnila jenom nějaký obecný (tj. nekvalitní) mód.
Většinou nakupuju u Alzasoftu a Czechcomputeru a tam ty Verbatimy myslím stále ještě nemají.

Tak ani tam, co nakupuju já, je nemaj skladem. Je tam ikonka telefónku.
Přátelé, už se hrozně blbě trefuju do kláv., neboť jsem po Myslivcovi požil Stilnox, abych se konečně pořádně vyspal a nezevloval tu opět až do sedmi. Musím se loučit, tohle jsem psal s vypětím všech sil 5min :)