Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Využití CPU na serveru CSFD

Zdarvím,

mám takoví problém ,zatím nevím jestly HW nebo SW rázu tak jsem to zatím shrnul do Operačních systému.Když otevřu stránky CSFD.cz a dám nějaký film tak využití procesoru vyleze na 50-60% a čekám třeba 1 min než to klesne.Takže se ptám,nevíte co to je? Mám systém Win XP SP-3 a komp jsem prohledával od virů.Je to v prohlíčeči Mozilla Firefox ver.3.0.10. Dělá to jen CSFD server.Jiné ne takže nevím. Poraďte prosím

Zkus vyčistit flash temp. Mělo by to být v Documents and Settings\user\Data aplikací\Adobe\Flash Player\AssetCache\

Pouvažuj o updatu flash pluginu.

V jiném prohlížeči je to v pohodě?