Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP d330 uT - přestaly fungovat USB

Ahoj. Na stroji HP d330 uT mi z ničeho nic přestaly fungovat USB. Reinstall originálních win XP pro nepomohl, live ubuntu se mi na stroji nerozjelo vůbec - plno chybových hlášek. Přitom USBčka v Ovládacích panelech - sytému jsou ohlášna jako v pořádku. Kde může být problém ? Odešla deska ?

díky za reakci .. bohužel ne, protože je nebylo jak dopravit a net tam fungoval právě přes usb wifinu.. ale určitě to jako poslední možnost ještě zkusím, až si comp donesu na jiné místo k jinému kompu..

co jsem zkoušel je klasický reinstal a předtím ještě návrat k předchozím konfiguracím...