Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows(přihlášení)

Potřebuju poradit. Když se přihlásím do windows tak se mi zobrazí tapeta plochy a pak se mi ukáže okno a tam ukládání nastavení.. a pak druhé okno odhlášení... a pak se mi ukáže znovu na přihlášení prosím poraďte mi nebo mě táta zapleští....

Děkuju :?:
Upravena velikost písmen. (host)

Z CDROM mas nabootovat ked to chces preinstalovat a skusit Win preinstalovat, ked nie si schopny prihlasit sa ako admin alebo vycistit to PC.
Ziadna sipka pri instalacii neni, len texty (teda aspon zo zaciatku).
Data mas dufam zalohovane (ked nie tak pri instalacii NEdavaj oddiel formatovat, najprv skusit len opravit instalaciu)

- stáhni a na některý pc nainstaluj starter
- vytáhni disk z "vadného" neustále se odhlašujícího pc, přidej jako druhý do svého, odspywaruj a odviruj ho.
- zapni si zobrazování přípon
- zkopíruj na "vadný" disk, nejlépe přímo do kořene, celý adresář \starter s obsahem.
- tento text...

\starter\starter.exe

...ulož jako soubor příponou *.bat na přinesený disk "vadných" windows, nejlépe do:
[vadný_disk]:\Documents and Settings\All Users\Nabídka Start\Programy\starter.bat
- vrať disk do původního pc, zapni
- po startu se ti pustí známý program s oknem "startup" - povypínej úplně všechno. pokud vidíš co způsobuje odhlašování, můžeš pod záložkou "processes" tu věc hned killnout, jinak starter zavři a restartuj pc
- pokud po restartu neběží všechno normálně, může být ještě nějaký obsah v naplánovaných úlohách. ten starter má i záložku "services" - zakaž službu plánovač úloh (stop, disabled po startu)

- nakonec začni hledat zbytky škodné, pozapínej co jsi vypnul.

ten starter už máš někde nainstalovaný?
umíš disk z jiného pc přidat jako druhý do počítaše?
umíš zkopírovat adresář "starter" na jiný disk?
na tom jiném disku nutno automaticky spustit právě ten starter, proto ta "batka".
jenže domácí samoadmini neumí zacházet ani s notepadem, ani s pojmenováním souborů - proto upozornění na nutnost zobrazení přípon.

takže zbytečná otázka - umíš vůbec něco kromě zavirování pc?

edit: kolegové byli stručnější, to se musím naučit, jdu radši na 1-2 :beer: