Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blikání obrazu

zdravim, mám pentium II 350 mhz, 128 mb ram, geforce mx440, win 2000 a při spuštění jakékoliv hry obrazovka poblikává. Ne celá jen některé textury. Zkoušel jsem všechny možné ovladače, ale nic nepomáhá. Zkoušel jsem vyměnit grafiku za tnt2 a ta běhala bez blikání, pak geforce 2 a ta taky blikala. Nevíte někdo čím by to mohlo být? děkuji moc za odpovědi :)

K tomuto se přidám - mám PIII 800MHz a stejnou grafárnu - GF MX440 a např. ve hře Trackmania Nations taky některý textury vypadávají, resp. přebarvují se na bílo. Je tedy dost možný, že je to typem grafárny. Ale nijak moc mě to nesere, bo to PC je spíš na přehrávání filmů na TV.