Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nepatrične obsadený HDD ... a spomalí PC

nepatrične obsadený HDD celková veľkosť je 9,75 Gb hlási voľné miesto 1,01 Gb aj po tom čo som možnosti siete internet , odstrániť súbory aj cookie aj Odstrán historiu. Pomocou Win tools net PRo som odránil súbory /ked sa niečo pokazilo pri sťahovaní a ostalo tam vysieť 0,5 Gb- odstránené /ostalo 1,01 Gb sa mi zdá nepatrične malé. Pri otvorení Windowsáckeho Disku všetky súbory - Vlastnosti je veľkosť súborov na disku 6,95 Gb a malo by teda byť voľné 2,8 Gb ako to že nie je , ako to dosiahnuť? ďakujem

proč mažeš dočasné soubory internetového prohlížeče, které se ti stejně zas vytvoří znovu? co je to za debilitu takto "uvolňovat" místo?

- jestli máš 10gb disk, kup si v bazaru větší.
- na systémovém disku zvaž jestli používáš body obnovení, a vypni je.
- windows si rezervuje nesmyslnou velikost odkládacího souboru (swap, virtuální paměť), v záložce výkon omez horní i dolní mez na 512mb.
- pokud nechceš vracet staré aktualizace systému, dají se pomazat zálohy předchozích verzí z adresáře \windows (dej zobrazit skryté soubory) - ale tady opatrně.
- jestli používáš acrobat reader v.8 apod, která zabírá stovky megabajtů místa, odinstaluj. nahraď starší verzí nebo foxit readerem. podobně moloch nero.