Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WSUS 3.0 - jak pro něj nastavit datové omezení?

Zdravím všechny, mám takovej problémek, dochází mi místo na servru, potřeboval bych s tím ještě chvíli vydržet, než přijde novej. A zjistil jsem poměrně hodně prostoru (teda kromě normálních dat) zabírá wsus. Nevíte někdo zda se dá u něj nastavi nějaké datové omezení.
Díky

Změna předmětu, původně: WSUS 3.0 (host)

Je to WSUS server nebo klient? Nejspíše server, ale nebylo to z toho dotazu moc jasné. Zkoušel jsi tam pustit Cleanup Wizard? Případně před spuštěním totho průvodce zakázat zastaralé záplaty.

Datové omezení nastavit nelze. Pouze vybrat záplatované produkty a jazykové verze.