Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s přihlášením profilu

ahote lidi tak sem zjistil co mi to přesne píše:d:d takze zapnu pc...a nabehne mi odpocitavani snad 40 sekund a v tabulce je napsano systém nemůžu načíst váš profil..nejspíše je poškozen atd atd..pak nabehne druhá tabulka taky s načítáním a tam se píše systém nemuze nalezt mistni profil...takze budete pracovat s docasnym profilem, kazde zmeny profilu budou po odhlášení odstraněny:( nevíte co s tim?
Upravená veľkosť písmen. (los)

systém nemůže načíst váš profil

je to vlastnost, nikoli vada windows.
tak se prostě přihlas jako jiný uživatel* s právy správce, a začni ohledávat škody:
- můžeš dát kontrolu disku (vlastnosti - nástroje..)
- můžeš pustit antispyware/antivir
- mělo bys začít zachraňovat svá data na flashku/síť/jiný disk (sorry ale podle debilního jména netuším jestli jsi kluk nebo holčička)

*) u xp profi se hafo uživatelů jmenuje administrator - ti mají smůlu (nebo znají konzolu zotavení ale to by se tu neptali)
ostatní a xp home v nouzovém režimu se přihlásí jako nepoužívaný administrator, pravděpodobně bez hesla, a pokračují v oživování.