Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita MSI P4N Diamond a Pentium 4 2,8GHZ/1M/800

Ahoj mam desku MSI P4N Diamond.Potřeboval bych vědět jestli tahle deska podporuje muj procesor.Je na něm napsáno:

Intel M 03
Pentium 4
2,8GHZ/1M/800
SL7KJ Costa Rica
3429A352

Na stránkách MSI je napsáno UNDER TESTING,takže ho netestovali.díky za vaše ty.Ahoj

Změna předmětu, původně: Kompatibilita (host)

Ano nic novsie ako P4 tam nedas (vidis to na tej tabulke na MSI strankach).
Ja osobne mam tiez doma starsi CPU (Athlon64 s vykonom asi len o 30% lepsim jak ten tvoj P4) a staci mi to nepotrebujem najnovise 3x rychlejsie delo, ale ja nehram ziadne nove hry ani nijak nepotrebujem vykon CPU. Starsie hry to zvlada takmer vpohode. Neviem co na tom PC chces robit.
Otazka je aj jak (hlucne) ti bude stihat chladic, P4 dost hreju. Ale to sa da riesit lepsim chladicom.