Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování z videokamery

Zdravím všechny, mám půjčenou videokameru Sony a nevím jak z ní stáhnout video. Ta kamera je už starší, natáčí na kazety Hi8 a stahování má přes S-video výstup. Já nevím jak, případně jakým programem se k tomu videu dostat (originální CD už není). Grafiku mám Ge-force 5200 a má i S-video výstup vzadu na bedně. Ten kamarád co od něj tu kameru mám je PC analfabet, a kolega který mu doted stahoval videa je momentálně nedostupný. Takže bych byl velice vděčný za nějaké rady.

S-video out je ti platny jak nahemu ksandy. Potrebujes neco (ViVo grafiku, TV kartu s video vstupem, prevodnik video/USB (:x:), nejlepe vsak separatni grabovaci HW kartu), co je schopne ti analog do digitalu prevest a ulozit na disk k dalsimu zpracovani. Nemas-li nic takoveho, proskenuj kamose nebo kup.