Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XP Profesional - během instalace se stále restartuje

Ahoj sloužil jsem si pc a nejde mi nainstalovtat windows xp profesional.Když vložím cd s windows vše jede jak má,ale když se se načtou instalační soubory s cd,tak se počítač restartuje a opakuje se to znava a pořád dokola.Nevíte co stím?

Změna předmětu, původně: XP Profesional
Změna kategorie, původně: Software (host)

celá instalace se neopakuje,opakuje se jenom ta modrá obrazovka kde ti nabízí instalici jiných řadiču,po skončení načítání těch souborů nenaběhne na jakej disk to chci instalovat,ale restartuje se pc......asi to bude tim diskem.zkusím to....

Mas tam nastavit mod SATA na IDE alebo compatible. Ked nevies tak to nerob a daj niekomu kto to vie.
Ked v BIOSe nastavenie SATA neni tak treba dat instalatoru disketu so spravnymi SATA ovladacmi, ktoru si vytvoris, a musi byt v klasickej disketovej mechanike. Alebo si slipstreamovat ovladace na instalacku pomocou nLite, ale to nezvladnes.

Ako uz bolo pisane moze to byt aj iny hardwarovy problem, ked nemas sajnu daj to niekam/niekomu kto ma skusenosti s HW nech to rozchodi (skontroluje zapojenie, iny zdroj, nastavenie napatia RAM v BIOSe, skusi len jednu RAM, inu RAM, apod).