Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE8 po restartu PC smaže adresář

Skoro se to bojím sem psát, protože mi nebudete asi věřit.
Podotýkám:
Systém XP pravidelně aktualizován
PC není zavirované (NOD32)
Spyware i malware - čisté

Nainstaloval jsem IE8, po instalaci restaruju PC a když naběhne, tak zjšťuji, že se mi vymazal celý jeden adresář v rootu. Obnovil jsem si ho ze zálohy, zrestartuju PC a opět. Přitom na jiném PC, ten samý adresář to nechalo na okoji a IE8 funguje normálně.

Odinstaloval jsem tedy IE8, vrátil IE7 a vše je OK.

Setkal jste se s tím někdo???

Napiš to Microsoftu jako bug, mohl by to opravit v nějaké záplatě, jaký adresář to byl (název a co v něm bylo)? Zkoušel jsi SUPERAntiSpyware při tom testu na spyware a malware?

PS: Neboj se psát, my ti věříme, zvlášť já, taky jsem čuměl když jsem jednou viděl v koši složku Windows :-)

No, neviem ale podla mna to nemaze IE, ale nejaky SW ktory mas na PC, ktory s tymi subormi pracuje, a po instalacii IE8 ten program zblbne (napr. lebo je chybny ale nahodou s niektorymi dll funguje a ak instalator updatoval nejake systemove .dll-ky apod tak program moze blbnut). Skus tu zlozku premenovat tak aby o novom nazve zlozky nevedel ziaden program :) A ak mas v nazve zlozky nejaku priponu skus zmenit nazov na bez pripony.

P.S. alebo po instalacii IE8 ti prieskumnik nezobrazi vsetko (napr moze byt prenastavene napr. zobrazovanie skrytych suborov apod). Skontroluj total commanderom ze ci tam tu zlozku mas ci neni skryta alebo ci nejak neblbne prieskumnik (v TC si tiez preistotu povol zobrazovanie syst. a skrytych suborov).

P.S.2. je to urcite normalna zlozka a nie len nejaky hard-link niekam inam? Neviem zhlavy ale Win podporuju vselijake taketo neprehladne hovadiny o ktorych nikto nevie ze jak vlastne funguju, (skus uplne zrusit aj zlozku samotnu a vytvorit nanovo nech to urcite neni len nejaky link, a nakopirovat subory zo zalohy).

Tu složku jsem vytvářel několikrát sám a sám jsem tam nahrával (rozzipovával) data ze zálohy. Dokud jsem neudělal reset PC, tak se soubory ve složce chovaly normálně. Po restartu zmizely. Nebyly ani jako skryté.
Složku jsem zkoušel i ruzně pojmenovávat, ale vždy si ji to našlo. Prostě záhada.

Jinak ještě zítra to projedu SUPERAntispywarem a uvidím.